درباره ما

کابینت استوک آریا

طراحی، ساخت و نصب انواع کابینت آشپزخانه ممبران، های گلاس و ام دی اف(Mdf)

این مجموعه آمادگی دارد کلیه نیازهای همشریان محترم تهرانی و همچنین مشتریان از شهرستان های دیگر را در خصوص ساخت و آماده سازی انواع کابینت آشپزخانه انجام دهد. در این شرکت انواع کابینت های آشپزخانه ممبران، هایگلاس و ام دی اف (Mdf) با بهترین کیفیت و قیمت کابینت استوک در اختیار کلیه مشتریان محترم قرار می گیرد. طراحی انواع کابینت های آشپزخانه ممبران، هایگلاس و ام دی اف(Mdf) بر اساس نظر و سلیقه مشتری و بر اساس آخرین متد روز و نرم افزار های تخصصی صورت پذیرفته و با پیشرفته ترین دستگاه های موجود در کشور در صنعت ساخت کابینت آشپزخانه و تلاش مستمر کارشناسان خبره ما ساخته شده و در اسرع وقت و با کیفیتی مثال زدنی در محل مورد نظر مشتری محترم نصب می گردد.

کارشناسان ما آمادگی دارند تا پاسخگوی سوالات مشتریان محترم به صورت حضوری در نمایشگاه شرکت و یا بصورت تلفنی در خصوص انواع کابینت، راه های انتخاب بهترین کابینت برای آشپزخانه شما، انتخاب نوع کابینت مناسب با منزل شما از بین انواع کابینت های ممبران، هایگلاس، ام دی اف و … باشند.

شایان ذکر است این شرکت آمادگی تولید انواع کابینت ممبران، هایگلاس و ام دی اف (Mdf) را بصورت ویژه برای همکاری و تعامل با انبوه سازان محترم دارد. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و بیشتر میتوانید از یکی از راه های ارتباطی موجود در سایت جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا صفحه تماس سایت با ما در ارتباط باشید.

برای دیدن نمونه کارهای ما میتوانید علاوه بر بازدید از بخش پروژه های سایت ما از طریق شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مشخص شده در پایین صفحه با ما در ارتباط باشید و نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را در جهت افزایش کیفیت کارها و خدمات ما به اشتراک گذارید.